| DanaMzk a întrebat:

Imi puteti spune vreun film plin de mistere (descriere va rog)

Răspuns Câştigător
| Mothafuckaa a răspuns:

Poti incerac Pretty Little Liras ( este vora de 4 fete(bff) care prietena lor cea mai buna a disparut de 3 ani, iar cineva le trimite mesaje pe telefon dinduse drept cineva numit ''A'', iar ele nu stiu cine e acel ''A'', dar vor afla in cele 4 sezoane, iar al 5 apare pe 10 iunie.
Ele au fost despartite timp de 3 ani, iar dupa ce s-au impacat, cineva a inceput sa le trimita mesaje, dupa ce toti oamenii au considerat pe prietena lor disparuta moarta)
Sper ca te-am ajuta happy

3 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Scooby-Doo

| d33a15 a răspuns:

Gone,
Winter's Tale,
The Mortal Instruments: City of Bones,
Orphan,
Dream House,
Shutter (astea le-am vazut si eu si sunt bunewinking

| Radu1015 a răspuns:

The Others este un film cu un final neasteptat. In film este vorba despre o familie credinciosa care locuiesc intr'o casa mare.Pe parcursul filmului Mama isi omoară copii fără să vrea