| umbrax a întrebat:

Imi puteti zice si mie care sunt cele mai tari anime pe care le stiti?

Răspuns Câştigător
| Ivonaa a răspuns:

Buna, si eu sunt o iubitoare inraita de Anime-uri, ti-as recomanda cu mare placere urmatoareel serii:
- Naruto
- Naruto Shippuden
- Ao no exorcist
- Fairy Tail
- Katekyo Hitman Reborn
- Beelzebub
- Kaichou wa Maid-sama
- Uta No Prince-Sama
- Clannad
- Clannad After Story
- Vampire Knight
- Rosario + Vampire
- Uraboku
- Bleach
- D.Gray Man
- Chrono Chrusade
- Soul Eater
- Pandora Hearts
- Guilty Crown
- Sket Dance
- Death Note
- Nana
- Elfen Lied
- Fullmetal Alchemist
- Fullmetal Panic

Si lista continua, astea sunt o parte din cele vizionate de mine, si iti spun ca sunt niste anime-uri foarte bune!
Vizionare placuta!

| AmaneM1sa a răspuns (pentru Ivonaa):

Uite eu iti spun doar cateva care mi-au placut mie tongue...Naruto; Naruto Shippuden; Bleach; Inuyasha (o poveste foarte foarte frumoasa dar trebuie sa astepti 10 episoade cam asa ca sa incepa actiunea adevarat); Yu Yu Hakusho (mai vechi dar merita din plin ); Jigoku Shoujo Futakomori si Mitsugane (adica sezonul 1 ..2..si...3 ) Death Note ( merita ) Samurai X! happy Ink. nu am vazut Fairy Tail dar am vizionat un AMV foarte tare astept sa iasa mai multe episoade apoi il voi viziona si pe acela tongue

10 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Pe langa raspunsul castigator:Another, Hakuouki, Hellsing(si Hellsing ultimate)

| BCoMichael a răspuns:

Intrebare capcana?
Pentru ca nu exista anime tari, nici macar de bun gust laughing

| AmaneM1sa a răspuns (pentru BCoMichael):

BCoMichael Gusturile nu se discuta pastreaza-ti comentarile pentru tine... Unora le plac ff. mult animeurile ( printre care ma aflu si eu ) "nici macar de bun gust" ai spus tu ...Pakat va aflati unii care nici macar odata nu au vizualizat unul de calitatewinking

| Sakura1218 a răspuns:

Naruto...stiu mai multe dar acesta e cel mai fain ( din punctul meu de vedere )

| cucarachaalien a răspuns:

Pokemon, daca-i anime happy altceva n-am vazut. laughing

| alasca444 a răspuns:

Sword Art Online mi-a placut cel mai mult si Death Note merge. big grin

| LlUPuSs a răspuns:

Cele mai tari sunt Bleach Naruto so OnePiece... dupa parerea mea.

| Aalleexx557 a răspuns:

Anime-uri care imi placeau cand eram mic gen Naruto, Naruto Shippuden, Pokemon si anime-uri la care ma uit si azi ca Death Note(care merita vazut), Bleach, Fullmetal Alchemist s.a.m.d

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Aalleexx557):

Death Note? L-am vazut, cool rau! Mda... Si D.Gray-Man si Soul Eater?