| LisaJulie a întrebat:

Îmi recomanda cineva niște filme și seriale în care se arata dezumanizarea societății?

11 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ce zici de Al Doilea Război Mondial?(documentare)

| Mindfulness a răspuns:

E de ajuns sa scoti capul pe geam o sa vezi numai tomberoane cu picioarehee hee

| Cinic a răspuns:

Insula iubirii
Casa dragostei

| LisaJulie explică (pentru Cinic):

Asta chiar e buna

| Cinic a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu inteleg cum poate lumea sa se uite si sa idolatrizeze oamenii din acele emisiuni.

| LisaJulie explică (pentru Cinic):

La fel cu se uita la Acces Direct, Roata Norocului, Mireasa pentru fiel meu care nu mai este si multe altele

| Cinic a răspuns (pentru LisaJulie):

Am uitat de mireasa pentru fiul meu, imi cer scuze ca nu l-am adaugat si pe asta laughing

| LisaJulie explică (pentru Cinic):

Ochii din umbra si cate si mai cate, chiar si emisiunea Bravo ai stil a luat-o pe aratura

| Dude82 a răspuns:

Bună. Poți sa te uiți și pe lista de aici https://film-bun.ro/tag/societate

| Ibra1000 a răspuns:

Detachment