| MaTrIx8378 a întrebat:

Imi recomandati niste filme cu adolescenti, licieni, mistere?big grin Funda

Răspuns Câştigător
| Michelle123 a răspuns:

Monte Carlo
High School Musical
A Cinderella Story
Another Cinderella Story
Wild Child
21 Jump Street
The Last Song
Juno
Gossip Girl (serial)
LOL (e superb)
Angus, thongs and perfect snogging
Greta
The Sisterhood of the Traveling Pants
Prom
Prom night
Jennifer's body
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (foarte bun)
Easy A (superb)
Remember me
Step up
Mean girl
Thirteen

| Eveli4cik a răspuns (pentru Michelle123):

Toate sunt faine dar unele sunt pentru fete nu pentru baieti

5 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Eu stiu ce ati facut vara trecuta, Eu inca stiu ce ati facut vara trecuta, Eu intotdeauna voi sti ce ati facut vara trecuta (3 filme horror asa ceva)

| hey97 a răspuns:

Psych e super:X

| monstereye a răspuns:

Stiu doua seriale misto. American Horror Story si Skins. Sper sa iti placa.