| ArianaCdt a întrebat:

Imi spune si mie cineva un serial mai nou cu adolescenti? Va rog, nu vreau sa aiba multe episoade big grin.

7 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

10 Things I Hate About Yo (2009)-E un film superb si nici nu are f multe episoade, sper sa-ti placa.Vizionare placuta!happy

| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries (2013)
Awkward (2011)
Hellcats (2010)
Hemlock Grove (2013)
Teen Wolf (2011)
Bates Motel (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa te uiti aici pe acest site, sunt o gramada
http://www.cinemagia.ro/......enti-5138/
Te pup!

| Liiia7 a răspuns:

Shameless-us
Teen wolf
The vampire diaries

| simanapeace a răspuns:

Pretty Little Liars

| Ellie01 a răspuns:

The Carrie Diaries a aparut anul asta si are doar 13 episoade care vor continua in octombrie.

| raluer a răspuns:

90210 e cu adolescenti\tineri si are doar 4 sezoane si s-a si terminat. Mie mi-a placut, il recomand!