| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

Imi spuneti daca Tony din serialul Nini pleaca de la ambasada ca eu nu as vrea, adica cine a vazut episoadele care vor urma?

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

O sa plece si pe la sf serialului prin ep 100 si ceva am vazut ca locuieste intr-o casa mare si vine o prietena de-a lu chou(cica) si Tony se indragosteste de ea.etc.Deci oricum Tomas il da afara da nu stiu chiar toata povestea ca nu m-am uitat la toate episdoaele pe rand am trecut direct la ep 106 si dupa la 126laughing.

3 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu le-am vazut! Da, Tony va pleca momentan de la ambasada, iar Chow va fi distrusa. El va merge la pensiune. Chow il tot suna dar el nu raspunde. Ma rog, un timp de vreme sunt despartiti. Apoi o sa mai apara o alta fata mai pe la sfarsit si o sa se sarute cu ea. Dar in final raman cu Chow dupa multe obstacole.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| dana_9056 a răspuns:

Leam vazut eu si nu nu pleaca ii face o surpriza lu cio si se intoarce funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu va pleca de la ambasada ca se intoarce la chiow si raman impreuna deci el ramane la ambasada. iar ambasadorul de scopera dragoste dintre ei doi si ii da voie la ambasada