| BiBiabiii a întrebat:

Imi spuneti niste filme bune, am ramas in pana de idei laughing Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RobDogg a răspuns:

Hmm, unul bun cu Brad Pitt, The World WarZ, foarte bun filmul, Starsky&Hutch, Menace II Society, The Wash, Mama, The Woman in Black, Insidious, Mac and Devin go to Highschool, Scary Movie (seria, dar mai ales 5 unde joaca Snoop Dogg big grin)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrisori din Iwo Jima si Mad Max 1 si 2.

| SelenaMe a răspuns:

Claud Atlas

| Criistyanna a răspuns:

Warm Bodies big grinupă ce un zombie ajunge să fie implicat într-o relaţie cu prietena uneia dintre victimele sale, dragostea iscată pune în mişcare o serie de evenimente care ameninţă să transforme întreaga lume.

Cum este şi normal în filme de groază, oamenii zombie iubesc inteligenţa oamenilor de rând şi mai ales creierul lor, pe care îl devorează ori de câte ori au ocazia. Eroul nostru zombie este una din nenumăratele victime ale unei epidemii recente ce a lăsat omenirea în dezordine, împingând ultimii supravieţuitori să locuiască în oraşe-fortăreţe foarte bine păzite. Povestea începe atunci când Julie, o frumoasă femeie, este încolţită de o ceată de zombie care vor să o transforme în meniul principal, numai că unul dintre aceştia decide să o salveze în ultimul moment, ducând-o în interiorul unui avion părăsit pentru a o ascunde de ceilalţi. Julie descoperă cu timpul că salvatorul ei nu este ca ceilalţi zombie, lucrurile luând o întorsătură cu totul neaşteptată.

Sau altul : Carrie tonguee 15 martie faceţi cunoştinţă cu Carrie Moretz, fiica lui Margaret - o femeie foarte religioasă ce locuieşte într-o suburbie de la marginea unui oraş. Carrie este o fetiţă drăguţă, dar izolată de societate de către mama sa şi persecutată la şcoală de celelalte colege. Cuprinsă de remuşcări, una dintre colege reuşeşte să-şi convingă cel mai bun prieten să o invite la balul liceului. Forţată de presiunile la care este supusă de adversarele sale, Carrie îşi dezlănţuie furia sub într-o avalanşă de forţe telechinetice, stârnind haos în jurul ei.

sau :Mama : O creaţie a lui Guillermo del Toro, "Mama" este un thriller horror supranatural ce spune povestea a două fetiţe care au dispărut fără urmă chiar în ziua în care mama lor a fost ucisă. Când acestea sunt în cele din urmă găsite câţiva ani mai târziu şi primesc şansa la o nouă viaţă, salvatorii lor descoperă îngroziţi că încă fetele sunt urmărite de cineva care le vizitează târziu în fiecare noapte.
ce zici? smug funda?

| BiBiabiii explică (pentru Criistyanna):

Mersi pentru aceste filme happy Am sa ma uit la toate cand o sa am timp! happy Nu ma lasa sa dau la acest raspuns funda nu imi apare apare la altele laughingsorry, dar mersi oricum! happy

| Criistyanna a răspuns (pentru BiBiabiii):

:*

| FlyingFox a răspuns:

ROMANTIC

Save the last dance 2
John Tucker must die
The reader
Daddy's little girls
Memoirs of a Geisha
Meet Joe Black
Julie & Julia
The rebound
Blue Valentine
Flipped
Mr. & Mrs. Smith
She's the man
Street dance 2
If only
The ugly truth
Tres metros sobre el cielo

ANIMATIE

Sta sa ploua cu chiftele
Surfs up
Enchanted
Kung fu panda 1&2
Despicable me 1&2
The flight before Christmas
The smurfs
Flushed away
102 Dalmatians
Ice age- seria
Happy Feet Two
Valiant
Sammy's adventures
Pocahontas
Chicken Little
Barnyard
Toy story 2-3
The croods

DRAGOSTE

Look who's talking
The great Gatsby
The host
Not suitable for children
The words
The 5 year engagement
Serendipity
My super ex-girlfriend
Salmon fishing in the yemen
Like crazy
A guy thing
The artist
The rum diary
Eternal sunshine of the spotless mind
Midnight in Paris
She's out of my league
Good luck Chuck
Waiting for forever
You will meet a tall dark stranger
Blind dating
Eat pray love
Just wright
50 first dates

RAZBOI

Apocalypse now
Rescue dawn
Lincoln
My way
The white ribbon
The pianist
Red tails
The boy in the striped pyjamas
Legends of the fall
Schindler's list

MISTER

Abduction
The invisible
Memento
Stolen lives
Shutter Island

| alexstb a răspuns:

Disturbia

| AncaAP a răspuns:

Ted

| NeymarJUNIOR a răspuns:

''Nu poti saruta mireasa''