| andragrigoras2000 a întrebat:

Imi spuneti si mie cine au fost cei 3 castigatori de la a doua semifinala de la romanii au >talent?:
stiu ca tutu a trecut mai ceparte, dar pe ceilalti doi nu-i stiusad

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Iti dau si link-ul pentru a-i putea urmari pe castigatori.
http://stiri.rol.ro/......93769.html
O duminica frumoasa si multa sanatate.

6 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Adrian Tutu. Fetele alea doua mai plinute si Akikay[cei cu karatele]

mariana
| mariana a răspuns:

Castigatorii au fost:
Adrian Tutu;
Alina si Cristina si
Akikai.
Cel de al treilea a fost ales cu majoritate de voturi pentru ca Mihai Petre l-a votat pe micutul Imre ce l-a interpretat la dans pe MJ.
Mie mi-ar fi placut sa iasa si cuplul de iluzionisti au fost grozavi.

| AnaMaria1612 a răspuns:

Grupul Akikai si fetele alea doua care au cantat impreuna

| XIcEtEaX a răspuns:

Adrian tutu
alina&cristina
si grupul akikai

| StarMagda a răspuns:

Adrian love struck, grupul acela Akikay(care mi se pare ca nu are ce cauta in finala), Alina si Cristina(fetele mai plinute). Aici trebuie sa spun ca cea cu parul cret chiar merita sa intre deuarece a terminat Colegiul National de Muzica Dinu Lipatti din Bucuresti.Cred ca acum este la Conservator.A fost colega cu mine in scoala.E o fata tare simpatica.Ea a terminat liceul cand eu eram a 5-a. happy

| DaNaDoT a răspuns:

Tutu Adrian
Alina&Cristina
Akikai(a fost de ales intre ei si Alin Alexandru Imre)