| ℓαℓу1999 a întrebat:

Imi spuneti si mie numele si din film si din realitate a celor din La La Band?

Funda:X

3 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

Ok uite :

Eu iti dau site'ul si tu. vezi;))

http://pariucuviata.protv.ro/personaje Have a nice day

| Izabelutssa a răspuns:

Ioana Anghel-Alina Eremia
Andrei Popa-Dorian Popa
Anca Anghel-Cristina Ciobanasu
Vlad Stanescu-Vlad Gherman
Sara Nastase-Sore Mihalache
Cristi Alexandrescu-Raphael Tudor
Monica Bora-Alexia Talavasiu
Dima Trofim-Dima Gheorghita Trofim
Sofia Dragulescu-Gloria Melu
Bubu Grama-Mihai Cernea
Dana Banciu-Ana Banciu
Ion Frumosu-Gabriel Ciocan
Raphael Cercel-Levent Sali
Andrada Rizea-Andrada Popa
Liviu Andreescu-Liviu Teodorescu
Bogdan Cristescu-Mihai Mititescu
Razvan Oprea-Costin Cambir
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| iuly1hey2tu a răspuns:

Dana-Ana Baniciu; Razvan-Costin Cambir; Bubu-Bubu Cernea; Anca-Cristina Ciobanasu; Janel-Gabriel Ciocan; Ioana-Alina Eremia; Vlad-Vlad Gherman; Sofia-Gloria Melu; Sara-Sore Mihalache; Bogdan-Mihai Mititescu; Andrada-Andrada Popa; Andrei-Dorian Popa; Raphael-Levent Sali; Monica-Alexia Talavutis; Liviu-Liviu Teodorescu; Dima-Dima Torfim; Cristi-Raphael Tudor; Gio-Georgiana Drumen; Diana-Bianca Dragomir; Laura-Monica Odagoiu; Nadia-Oana Stancu; Stefan-Andrei Stefan.