| TheWalker11 a întrebat:

Imi spuneti si mie un film de comedie ( in afara de animatie) pe care-l pot viziona cu familia?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011), The Wolf of Wall Street (2013), Profetul, aurul si ardelenii (1978)...

5 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

Clear history.
Walk of Shame.
Grown Ups 2.
Identity Thief.
A haunted house (comedie horror -e awesome).

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
That Awkward Moment (2014)

Chiar merită văzutwinking
Vizionare plăcută!

| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2, Death At A Funeral (2007),Mr. Deeds (2002)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Doua pupeze albe
-Placinta americana
-Ace Ventura:chemarea naturii
-Cum se cuceresc barbatii?

| d33a15 a răspuns:

Just visiting
We're the Millers
wild child
teen spirit