| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

Imi spuneti va rog niste desene animate gen epic, the croods, ice age, nu vreau naruto sau ben 10, ceva de genul, rise of the guardians asa ceva dau funda va rog

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Hop-top, Despicable Me, Transylvania Hotel, Brave, Madagascar, Toy Story, Up, Wall-e, Cars, Tungled, Ratatouille, Puss in Boots, Rango, Rio, Megamind

7 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Bleach - este cel mai bun.
Vara aceasta am privit toate seriile.

| AlexeHellsing a răspuns:

Turbo, Rio, Madagascar, Megamind, Monștri împotriva extratereștri, Bolt, Ralph Strică tot, Cars, Compania Monștrilor, Universitatea Monștrilor

| CălinPL a răspuns:

Regular show bat man

| junk1sta a răspuns:

Shark Tales e foarte dragut si super amuzant. Si despicable me 1 mi-a placut la nebunie, pe astea 2 ti le recomand.

| NoNameHelpYou a răspuns:

Bleack
http://www.animekage.com/anime/bleach/
Sunt un mic ticalos 1 si 2
Plane

| Crisuletz2003 a răspuns:

Ronal barbarul, simsons, polar expres

| Takenodaysoff a răspuns:

Incearca despicable me 1 si 2, foarte amuzante, Monster inc, Monster University sper ca te-am ajutat.