| lorrryyy a întrebat:

Imi vara m-am uitat la un film documentar dar nu l-am vazut tot ca am adormit si as vrea sa il vad tot dar nu il gasesc.Era un documentar despre o inchisoare pentru femei din Rusia si arata cum munceau ele in fiecare zi de dimineata pana seara intr-o cariera de piatra si le dadea mancare de voma si le chinuiau de numa.Era foarte interesant si l-am cautat pe net dar nu l-am gasit. Poate l-ati vazut si stiti cum se numeste. dau funda la cine imi da detalii despre el

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, nu stiu daca il gasesti, dar iti dau cel mai bun site cu majoritatea documentarelor difuzate pe canalele "Discovery".
http://documentare.digitalarena.ro/