| alexa6808 a întrebat:

Imi zice cineva drame cu fete care au fost duse la prostituat

8 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Buna alexa! Eu tocmai acum am terminat de vazut un film exact ceea ce vrei u.Si mie imi plac f.mult filmele astea.In filmu asta e vb de niste fete care au fost furate si duse la prostitat sau de vanzare, dar exista o fata principala de 13 ani care ...Ehee daca stau si-ti explic o sa dureze mai bine iti dau linkul de unde downloadezi filmul.

http://www.axyy-filme.com/filme/trade/

Filmu' se numeste Trade si e super tare. Dupa tesearul de pe site sub vor fi mai multe optiuni in care sa descarci filmul.

Succes!

p.s-acest site axyy este super bun si dac mai vrei filme drama mai sunt inca 980 disponibile sa le vizualizezi.

sper sa te ajute!

| AidaAmaranta a răspuns:

Last house on the left.

O sa-ti placawinking crede-ma! P.S :e una dintre preferatele mele.

| DarkShina5566 a răspuns:

Ei bine...nu stiu nicio astfel de poveste.dar de ce te intereseaza asa ceva? E cumplit ce li se intampla acelor fete care sunt rapite si duse ''la produs''.

| alexa6808 explică:

Ma refer in genul lui Trade nu va mai ganditi la prostii!

| R0XANNE a răspuns:

Taken.
http://www.youtube.com/watch?v=wCbDUREBwUg

Merita vazut! Ai ce invata din el.

| alinutza96 a răspuns:

The whistleblower e bun si sex traffic

| ioana_5848 a răspuns:

Servus! 2 fete din liceul meu au trecut prin asta! Una dintre ele s-a indragostit de proxenet si chiar credea ca intre ei e ceva serios. Ala doar o folosea. Nu stiu cum a convins-o pe ea si inca o prietena sa fuga de acasa cu el in Germania, unde le-a dus la "consum". Respectivul cand a aflat ca e cautat de politie, le-a abandonat intr-o gara si a fugit! pr una dintre fete nu au mai primit-o parintii acasa, iar acum au plecat amandoua in Italia la parintii celeilalte fete... dar totusi...cum de te intereseaza chestii de astea?