| Diana_7451 a întrebat:

In care episod are loc primul sarut dintre nini si tomas din serialul,, NiNi"? Si in ce circumstante?
Funda...

Răspuns Câştigător
| Karashi a răspuns:

Nr ep nul stiu, dar e ep ala in care amandoi sunt blocati in camera aia(cred ca un fel de debara?)
Sper sa te fi ajutat putin!
Gasesti toate ep cu nini(de asemenea si alte desene) aici: http://desene-animate.rascuplans.ro/

4 răspunsuri:
| MiRuNiKaa a răspuns:

Ba nu e episodul cand se duce nini in gradina si baga maimile in pamant apoi vine tomas vorbesc un pic sinini il saruta. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu chiar primul episod in care s-au sarutat dar stiu episodul 58 in care se pupa de fata cu celina. poti da pe google asa si vezi episodul:nini episotul 58.pe si-tul pe-teava.imi pare bine ca am putut sa ajut cu ceva. anastasia maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul in care s-au blocat in cancelarie, 24!

| DeeDeeLove a răspuns:

Atunci cand s'au blocat in trzorerie... episodul 32 love struck