| Ochiialbastrii a întrebat:

In ce an se termina Tanar si Nelinistit?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se repeta nu are final eu il vedeam cu vecina la tv care avea grija de mine avand 9 ani de atunci si inca acum pe pro tv e culmea serialu ala acum am 19winking

| Pho3nix a răspuns:

Da` ce, se mai termina?

| cornculapte a răspuns:

Odata cu lumea se va termina si serialul. Cel putin asa sper...

| anamaria91 a răspuns:

Nu stiu exact...
Stiu ca are 6000 de episoade.

| Ochiialbastrii explică:

Mama si tata sunt telespectatori inraiti rolling on the floor poate sa ia foc si casa ca ei nu se clintesc de la tv laughinglaughing

| cioca99 a răspuns:

Apoi ala i cel mai lung serial de care am auzit vreodata.io cred ca se va termina cand o sa moara toti si nu mai are cine sa-i inlocuiasca. da no cat timp mai are telespectatori gen maicamea nu cred ca o sa se termine.mama are 51 si sper sa traiasca macar pana la 90, calculeaza si tu.

| Orannginna a răspuns:

Cred ca mai dureaza 2-3 ani. Au imbatranit si actorii peste timp...

| pamPammmPam a răspuns:

2012 laughing...nu stiu

| Rapperiţa a răspuns:

In 2012 sigur

| eu_3300 a răspuns:

Nu stiu dar stiu doar ca acest serial e mai batran ca minelaughing are peste 15 ani