| DarkShina5566 a întrebat:

In ce episoade din Lost sau Smallville apare Ian Somerhalder? In ce episoade si pana cand se termina rolul lui?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu are rost să te apuci de seriale dacă vrei doar să-l vezi pe el.
Oricum, în „Lost" apare doar în 30 de episoade (din 121) începând chiar de la episodul pilot (sezonul 1, episodul 1).
În „Smallville" apare în 6 episoade (din 218). Personajul său își face apariția în sezonul 3, episodul 9.
Dacă vrei să-l vezi pe Ian, îți recomand câteva filme în care s-a afirmat: Wake (2009), The Lost Samaritan (2008), How to Make Love to a Woman (2010), The Sensation of Sight (2006), The Rules of Attraction (2002).
Vizionare plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Lost apare in rolul lui Boone, de la inceput pana...mai incololaughingnu zic pana candlaughingoricum uita-te la Lost ca e cel mai bun serial facut vreo data!big grindespre smallville nu stiu nimic!