| goinadacian a întrebat:

In ce episod one piece se lupta zoro cu pacifista? Nu lupa aia din din 522(dupa noi ani)Lupta unde parca sunt ei separati.In ce episod este? Dau funda pentru raspuns bun

Răspuns Câştigător
| bogdansh a răspuns:

In episodul 377 se infrunta cu Zoro care vrea sa se sacrifice pentru prietenii sai sau in episodul 405 unde ii teleporteaza pe cei din The Straw Hat Crew pentru ai putea proteja ii trimite pe fiecare in parte pe o insula anume unde sa se antreneze.

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

In episodul 6 din sezonul 3

| bogdansh a răspuns:

Se intampla in episodul 377 in arcul de pe Thriller Bark, dupa ce Luffy il infrange pe Moria apare Kuma si Zoro vrea sa se sacrifice pentru a isi salva prietenii...Si se mai lupta odata in arcul de pe Sabaody Archipelago episodul 405 atunci Kuma ii salveaza pe cei din The Straw Hat Crew si ii trimite pe fiecare in parte pe o insula anume unde sa se antreneze....Deci episodul 377 sau 405!