| mariacris98 a întrebat:

In legatura cu serialul "True Blood": Cu cine ati vrea sa ramana Sookie? Cu Bill sau cu Eric?

Răspuns Câştigător
| Pixiedust0 a răspuns:

Eric, clar! In cartile serialului ramane cu Eric, sper ca si in serial va fi la fel!happy

5 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Sookie este foarte urata la fel si bill de aia se potrivesc, dar mie imi place mai mult eric sper sa ramana cu el

| Shenn a răspuns:

Bill.

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Oooo! Iubesc serialul! mie sincer,imi place mai mult de lookul lui eric si as vrea ca sookie sa fie cu el...dar in episodu ala in care o mers la eric in cabinet si kiss her a fost cam pedofil, profitabil...da bill e mai UrAt o inseala cu o fata de la paza

Mai exact as vrea sa fie cu Eric...E mai cute, sweet!
FUNDA?

| andr33hk a răspuns:

Imi place foarte mult serialul, si mi-ar placea ca Sookie sa ramana cu Eric, fata de Bill care i-a ascuns adevarul. Eric team big grin.

| Clauvdgg a răspuns:

Eric! love strucklove struck