| ViseMaicăVise a întrebat:

In Naruto, cine a murit primul Itachi sau Deidara?
plz fara mistouri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Deidara moare primul in manga numarul 363, iar Itachi este ucis in manga numarul 393.
Bafta!

8 răspunsuri:
| Raulich a răspuns:

Deidara

| mFlorian a răspuns:

Deidara happy

| MadQueen a răspuns:

Din cate imi amintesc Sasuke l-a omorat pe Deidara prima oara iar apoi si-a omarat si fratele... happywinking

| 女明DongRi a răspuns:

Deidara, stiu sigur.happy

| Mary12 a răspuns:

Eu stiu ca sasuke l-a omorat mai intai pe Deiedara...straight face

| alexb0y1998 a răspuns:

Deidara crying broken heart apoi Itachi is pers mele fav in naruto crying il urasc pe SASUKER...e un prost.

| deidara10 a răspuns:

Deidara crying

| Bartos_CristiNa_1988 a răspuns:

Ai dreptate. sasuke e cel mai mare prost din lume ca la omorat pe deidara... sad