| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

In Naruto Shippuuden Kurenai era insarcinata cu Asuma nu ca ma contrazic cu o colega ca ea spune ca u e cu Asuma si ea spune ca lui kakashi i-a placut de ea.Lamauritima si pe mine sa-i dau raspunsul.

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Kurenai era insarcinata cu Asuma si s-a vazut chestia asta in anime dupa ce a murit asuma, Kurenai a spus ca a avea 1 copil sau cv de genul asta, am cam uitat.
Chiar s-a vorbit despre chestia asta pe forumuri si daca nu crede colega ta spune-i sa se uite la anime si sa se convinga singura, sau daca s-a uitat deja sa se mai uite odata k nu a inteles ea bine.

| TheDestroierKingOfDark explică (pentru ksuper31):

Dar in ce episod a murit asuma?

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Nu mai stiu sigur...parca intre episoadele 70 si 120, nu mai stiu sigur.