| alexy a întrebat:

In special celor carora le place Naruto, dar si celorlalti.As vrea sa urmariti acest video si sa va spuneti parerea. Dau funda pentru raspunsul cel mai frumos iar celorlalti le dau voturi.
http://www.youtube.com/watch?v=hj2vSx6W5yE&feature=playe r_detailpage

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte impresionant si inceputul la fel si melodia se accentueza si se imbina cu pozele care sunt afisate. Eu celui pe care la facut ii dau nota 10 cu felicitari si sa mai faca asemenea videoclipuri deoarece este foarte talentat.Bravo!

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Aici nu e vorba de fanii Naruto, ci de fanii "cuplului" SasuSaku big grin... mi se pare frumos videoclipul, imaginile, majoritatea nu le-am mai văzut (deci e ceva nou happy )melodia e... păi se potriveşte (părerea mea) consider că este destul de bună, deci ţine-o tot aşa happy

| Stefy_4126 a răspuns:

O sa iti raspund tot cu o intrebare:Ce am fi fara dragoste? am fi.ca noaptea fara stele.ca. soarele fara raze. e un sentiment asa frumos.cu clipe placute si cu clipe mai putin placute.am simtit'o pe pielea mea. ce frumos e sa fii indragostit sa stii ca atunci cand iti este greu cineva este langa tine si te strange la piept. te incurajaza! Frmos, excelent filmulet!

| Blood2ghost3emo a răspuns:

Cel mai tare cuplu posibil. ii ador pacat ca nu sunt impreuna dar mi se pare ca sunt 4 serii din NARUTO si sasuke e cu sakura. e foarte frumos videoclipul ador tot ce e legat de ei. e frumos imi place si melodia funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! este tare acest video, dar nu ai si seriale cu naruto? Team pup :*