| anonim_4396 a întrebat:

In supernatural the animation, exista scenele de sex la fel ca si in serialul original? deoarece in prima faza din primul episod este cam necenzurat imbracata fata aceea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Am vazut tot sezonul animat si toate cele 7 sezoane cu "oameni". Nu se compara. Animeul e mult mai soft decat originalul.

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

In animatie nu exista nicio scena de sex.

| andrei47 a răspuns (pentru Amilik):

Ai vazut episoadele?

| Amilik a răspuns (pentru andrei47):

Am vazut tot sezonul animat si toate cele 7 sezoane cu "oameni". Nu se compara. Animeul e mult mai soft decat originalul.

| DaNeo a răspuns:

In animatii nu vei gasi astfel de scenewinking pentru ca animatiile is pentru copii doar in hentai (o ramura de anime ) sunt astfel de scene

| andrei47 a răspuns (pentru DaNeo):

Nu sunt desene pentru copii, sunt pentru copii de peste 16 ani, nu ai cum sa stii doar daca ai vazut serialul original.