| NoNaamexD a întrebat:

In Twilight Bella devine vampir? Daca da, in ce serie? Plase help! Fundita!

Răspuns Câştigător
| reloaded99 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Zori_de_zi_(roman) da, devine vampirita :)

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Naște, de vampir nu sunt sigur...în a 4 -a serie

| beibimic a răspuns:

Buna. Citeste cartile. Sunt foarte frumoase, nu are niciun farmec daca iti spune cineva dinainte ce s-a intamplat. Dar, iti voi spune ca da, Bella devine vampir in Breaking Down.winking

| mariacris98 a răspuns:

Da, Bella va deveni vampir in "Twilight Saga Breaking Dawn" pentru ca o sa ramana insarcinata, iar la nastere este pe cale sa moara din cauza fetitei jumatate om- jumatate vampir care este prea puternica pentru corpul Bellei. Pentru a nu muri, Edward ii injecteaza veninul in inima, iar ea se transforma in vampir.

| zuzunea a răspuns:

Da ea va deveni vampir in ultima serie.Va naste o fetita care va fi jumatate om jumatate vampir.si ea creste in 3 zile citi altii intr-o luna.laughing si se vor mai confrunta cu Vulturii. daca vrei mai mult citeste ultima carte.

| saku970 a răspuns:

Da ea devin vampir in a 4 a parte Zori de zi sau Breaking down... ea devine vampir in timp ce naste un copil cu care a ramas insarcinata in luna de miere si ca sa nu moara in timpul nastri edward o transforma in vampir, si copilul nu este vampir este jumate vampir...