| alpha99Eduard a întrebat:

Inainte pe cartoon network era un serial cu o femeie adulta,care parca avea sotul mort si cunostea extraterestri, la scurt timp un baiat Luke parca il chema este gasit intr-o fabrica de-a extraterestrilor, ea il salveaza si la scurt timp alti copii afla de secretul ei in legatura de extraterestri si formeaza o echipa.Stie cineva cum se chema serialul?

Răspuns Câştigător
| Cuniska a răspuns:

The Sarah Jane adventures

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

| Z3R0H0uR a răspuns:

Daa, tin mine, ma uitam si eu. aveu tot felul de pistoale din astea laughing. Hm, cum se numea? thinking