| anonim_4396 a întrebat:

Ine se uita la Anatomia lui Grey? Daca "DA" de ce personaj va place?

5 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Categoric de Christina Yang. Imi place stilul ei si toate comentariile ei

| pisikutza a răspuns:

Eu eu eu ma uit! imi plac muuuulte personaje asa ca-ti spun un top 5.
1.Alex
2.Derek
3.Addison (sotia lui derek din primele sezoane)
4.Hahn (aia care a vnt in locul lui burke sad)
5.Meredith si izzie (imi plac aman2 la fel de mult nu pot sa fac diferente)

| ellene a răspuns:

Si eu urmaresc serialul, imi plac multi actori... mi se pare ca Grey e cea mai uratica, e prea injectata cu botox si toate alea! Izabel e frumoasa rau, Lexi pare inocenta iar Christina e cum mi-as dori eu sa fiu happy dintre barbati, Derek e cel mai chipes.

| moonkin23 a răspuns:

Categoric George O'Malley pacat ca la scos din serial era cel mai tare personaj