| GulubuntzBudulush a întrebat:

Întrebare pentru "brony" și "pegasister" (sau foști brony și pegasister) din perioada anilor 2000 (care se uitau la versiunea veche din anii 80 https://www.youtube.com/watch?v=NOd0cnbCXkY). Ce v-a plăcut la serialul MLP G1, de vă făcea să vă uitați și la această vârstă, îmi puteți explica?
Brony/Pegasister = fani de la 15 ani în sus
P.S. Nu sunt un brony, nu îmi place absolut deloc seria FIM, doar că mi-am amintit de seria veche și m-a apucat puțin nostalgia.

1 răspuns:
| Yaesmin a răspuns:

Am văzut 100 de seriale.