| didi2802 a întrebat:

Intrebare pentru ce-i care au vazut filmul "Queen of the Damned". Merita vazut? E la fel de bun ca si "Interview with a Vampire"(Interviu cu un vampir)?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu, nu se compară sub nici o formă cu „Interview with the Vampire".
Sincer, aș spune că singura parte bună a filmului este coloana sonoră. Totuși, dacă ești o fană înfocată a Cronicilor Vampirilor, uită-te la film. Nu este nici chiar cel mai rău făcut vreodată.
Paște fericit!

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Nu-i nici pe departe ca Interview
with a Vampire

| valentingb a răspuns:

Multe filme sunt in genul: "Mi-am pierdut 90 de minute din viata"
Asta nu e asa.

| Patience a răspuns:

Nu se poate compara dar nici nu e ca actualele filme cu zombie asa ca merita vazut.