| DudaYeah a întrebat:

Intrebare pentru cei care au azuit de emisiunea "Ellen" prezentata de http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 :

unde pot vedea si eu aceasta emisiune live? cum putem vedea pe protv.ro "Dansez pentru tine" sau alte emisiuni live, aceasta unde se poate vedea? dau funda celui mai bun si complet raspuns!

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Pai ar trebui sa ai Dolce sau Digi sa vezi ce programe prinzi.Nu stiu sigur pe ce canal se transmite Ellen DeGeneres.
Uita-te pe Youtube sau pe pagina oficiala a lui Ellen pentru a vedea pe ce canal se transmite(pentru ca eu nu stiu sigur).
Apoi depinde de ce operator TV ai. Daca ai avea canalul pe care se transmite si in America ar fi tare.
Eu am urmarit American Idol, era vara trecuta pe Animax si era si pe AXN.
Poti incerca si cu AXN, acolo am vazut mai multe emisiuni transmise din America.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta la Vizionare!

| a2 a răspuns:

Nu cred ca se poate din Romania. Doar daca ai ABC-ul cred. Care...nu se transmite la noi.