| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care urmaresc Pretty little liars : Credeti ca a murit Ian? Cine credeti ca l-a luat de acolo?

Răspuns Câştigător
| Ramonna18 a răspuns:

Si eu imi pun aceeasi intrebare sad. Au aratat clar ca a murit desi mi se pare ciudat cum a cazut si s-a sugrumat in sforile alea.si mai ciudat cum a iesit de acolo sau cum cineva putea sa l scoata asa repede si nici sa nu fie vazut de nimeni. Poate ca a fost "A" laughing nu stiu... cred ca trebuie sa asteptam sezonul urmator ca sa aflam big grin App, tu cine crezi ca este A?

2 răspunsuri:
| Ramonna18 a răspuns:

Merci pentru fundita :* >big grin

| alle182 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic ...in primele 10 episoade am crezut ca e tot alison si acum nu stiu ce sa mai cred.