| Adyy5 a întrebat:

Intrebare pentru fanii Naruto.Care va place mai mult:Hinata sau Sakura? Si de ce?

2 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Hmm. E greu sa spun care este mai buna, dat fiind ca sunt foarte opuse, mai ales din punct de vedere al personalitatii. Daca iti plac personajele mai indraznete, alegi Sakura, dar daca iti plac cele mai timide Hinata. Nu pot sa aleg pe una dintre ele, adica Sakura uneori era prea orbita de dragostea ei pentru Sasuke, iar asta devenea destul de enervant, iar Hinata era enervanta ca nu se apropia deloc de Naruto, daca tot il iubea atat de mult,
ceea ce a si demonstrat. Pot sa aleg o egalitate intre cele doua? laughing
Ma tot gandesc totusi, adica chiar nu pot alege pe una dintre ele, imi amintesc de fazele cand ma enervau sau cand le admiram curajul, devotamentul, iubirea si alte cele.

| BadGirl2001 a răspuns:

Sakura deoarece are un caracter mai indraznet