| maiacapsuna a întrebat:

Intrebarea mea de azi e:Angie(din serialul Violetta)si Herman se vor casatori in serial as vrea un raspuns ferm deoarece imi plac mult personajele lor va pup

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Bună.

Eu cred ca asta este farmecul unui film.Sa nu sti ce se va intampla in continuare...sa fi cu sufletul la gura si faci parte si tu din actiunile serialului/filmului. Daca sti deja cum se termina, ce rost mai are sa te uiti la film?
In fine. daca tu chiar vrei sa stii, intra pe youtube si scrie acolo Violetta.Acolo gasesti toate episoadele, dar nu dublate sau subtitrate.Sunt in spaniola.Si mie imi place mult serialul!

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu am vazut tot serialul, dar eu cred ca se vor casatori (parerea mea)
happy

| ferdin a răspuns:

Inca nu s-a terminat serialul, ai rabdare si o sa aflii.happy

| maiacapsuna explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Voi astepta urmatoarele episoade.Multumesc!