| lilwayne19 a întrebat:

Intrebarea mea pentru voi este..., care este cel mai emotionant film vazut?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Pe mine m-a impresionat cel mai mult"The notebook". Chiar daca toata actiunea filmului nu prea mi-a placut, m-au impresionat mult fazele cand ei erau batrani si batranelul incerca sa ii aduca aminte personajului feminin(bolnav de Alzeimer) ca el era iubitul ei din copilarie.
M-a emotionat si"Never let me go". si"Girl Interrupted".
Vreau sa vad si "The butterfy effect" si "Seven pounds", am auzit ca-s minunate.:-)

10 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

A walk to remember

| dany1219 a răspuns:

Letter to God

Pursuit of Happines

Gladiatorul

A walk to remember

My Sassy girl...etc

| Anonim69 a răspuns:

Eram sigura ca majoritatea o sa raspunda cu Titanicul, intr-adevar, este un film emotionant, insa eu sunt de parere ca Sweet November este! http://www.cinemagia.ro/filme/sweet-november-idila-de-noiembrie-2799/

| MissChocolatte a răspuns:

Eu am plans la Titanic si la My ghost lover crying

| ByoEdyy a răspuns:

Multi zic Titanicul! Insa mie mi-a placut Gladiatorul!

| Adinutza_7662 a răspuns:

Clar titanic :X

| brokenangel2011 a răspuns:

Cel mai mult am plans la titanic :-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini dar e serial... scuze altul nu am.

| ItDoesntMatter a răspuns:

Titanic cu siguranta...toate efectele alea care iti dau impresia ca e totul adevarat, plus ca povestea este una trista. de fiecare data cand vad filmul plang.

Succes! Numai bine!

| Luiza_3305 a răspuns:

Cred ca Titanic ramane cel mai emotionant happy