| Nucreeed a întrebat:

Jack Nicholson sau Anthony Hopkins big grin

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Jack Nicholson.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu simt să aleg între cei doi, amândoi sunt foarte buni.
Vreau doar să-ţi spun că ar fi bine să-ţi editezi întrebarea, cât încă mai poţi, şi să adaugi un "Pe cine aţi prefera" sau "Cine vă place mai mult" înainte de X şi Y, ca să nu te trezeşti fără întrebare, ea ajungând în coşul raportărilor. Nu de alta, dar păcat de răspunsuri.

| CandyHearts a răspuns:

Jack Nicholson ....desi cei doi seamana putin.

| carminaburana43 a răspuns:

Anthony Hopkins, asa cum interpreteaza rolul in filmul Meet Joe Black.Film super.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Anthony Hopkins. Era mai dificil să-ți ofer un răspuns dacă mă puneai să aleg între Hopkins și Morgan Freeman big grin. Fiindcă ambii îmi plac... ca actori!

| michelia a răspuns:

Jack Nicholson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa aleg, si nici nu cred ca trebuie. Ambii sunt foarte buni in ceea ce fac si ambii au avut roluri senzationale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitativ vorbind sunt din aceeasi oala. Dar il prefer pe Nicholson.

| michael5813 a răspuns:

Amandoi! in opinia mea sunt adevarati monstrii ai cinematografiei!