| LoLuL a întrebat:

La cati dintre voi va place serialul House M. D? Ganditi-va putin cum ar fi sa fii ca el macar pentru. o zi?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Fiicei mele ii place foarte mult, mie imi place si cateodata ma scoate din minti. Nu as putea fi House desi, cateodata, ma gandesc ca mi-ar fi mult mai bine si as putea sa ma prefac ca nu-mi pasa. Eu sincer nu cred ca House este chiar atat de cinic, in forul lui interior, precum arata.

5 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

E foarte interesant serialul si cred ca ar fi super tare sa ai atatea cunostinte si sa fii pus in situatii diferite in fiecare zi.Serialul asta e unul din preferatele mele si dupa parerea mea, Hugh e unul dintre cei mai buni actori. happy

| Rukhsandra a răspuns:

Ar fi super marfa :X
Chiar ador serialu ala si House e genial love struck

| Alexys_3669 a răspuns:

Mie imi place! e super seriarul...nu as vrea sa fiuc ca el sicer big grin fiecare are stilul lui de viata si comportamentbig grin:X

| moriordie a răspuns:

Supertalentat la orice, simtul umorului indesat si cu varf, capabil de a rezolva orice problema in orice situatie, da suna bine toate acestea...Nu as putea sa fiu ca el niciodata...

| whatever_3916 a răspuns:

E unul din serialele mele preferatehappy, insa n-as vrea sa fiu ca el nici macar pentru o zi!happy