| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

La ce filme ati plans (pe care mi le si recomandati)? (gen Titanic sau Remember me crying )
Cu actori mai cunoscuti gen : Robert Pattison, Ian Somerhalder, Paul Wesley etc happy (daca nu merge cu oricine)
Funda+Vot :X

Răspuns Câştigător
| Bogdanna a răspuns:

Waiting for forever!
Sweet november!
st superbeee eu chiarma plans! blushing love struck
Vizionare placuta >:d

7 răspunsuri:
| dentartes a răspuns:

Walk to remember, if only, ghost

| dedekool a răspuns:

A walk you rememberhappy- mandy moore si shane westhappy.mi imi sunt cunoscuti dar nu stiu daca uh ii cunostilaughing.

| Bogdanna a răspuns:

Am^

| Psihoyounger a răspuns:

Prayers for Bobby. Este singurul film care m-a impresionat, neavând un subiect clasic.

| saku970 a răspuns:

Buna
The last song.M-a impresionat foarte tare!

| elenaai a răspuns:

Hachiko- A dog story
Sweet november
The last song
A walk to remember
Remember me
Charlie St. Cloud
P.S I love you
Keith
The lovely bones
Crede-ma acestea sunt filme la care chiar nu ai cum sa nu plangi. Sper ca te-am ajutat!

| Ghindă a răspuns:

Paerl Harbor este unic.