| XCoryZ a întrebat:

La ce ora este in reluare telenovela "Nini"? (ziua) Multumesc

Răspuns Câştigător
| StewartCassie a răspuns:

@BăăDavid: vezi ca Nini ii si la ora 5 dimineata :p. Cory, Nini ii la ora 00:00 si in reluare la ora 5 dimineata. kiss

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai dupa ce s-a terminat tot serialul, l-au mai redat din nou deoarece a avut multe vizionari.Nu stiu sigur la ce episod a ramas dar este difuzat la ora 12:00.

| Innovation a răspuns:

Am uitat sa spun nu il da ziua il da noaptea la 12:00.

| Daviiiiiid a răspuns:

Hey, la Nini nu mai sunt reluari, o poti viziona, in fiecare zi, la ora 23:50.Bafta!