| pcka a întrebat:

La ce ora incepe "Numai iubirea" pe acasa?

7 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Imi pare rau dar se difuzeaza numai Sambata si Duminica doua ep.de la 14:00 sadsi eu as fi vrut s-o dea in fiecare zisad

| LoOvE a răspuns:

In fiecare sambata si duminica de la ora 14.00

Eu ma uit mereu... si e super :X

| bogdan3vl a răspuns:

Este in fiecare sambata si duminica la ora 14:00 si in fiecare duminica si luni noaptea in reluare ce a fost sambata si duminica sunt la ora 0:30 da cateodata mai sunt si la 1:30 sau...
le poti vedea aici online http://numaiiubirea.acasatv.ro/video/

funda plsssssssss

| TrendyHedgehog a răspuns:

Incepe la 20:30

| Anonim_3348 a răspuns:

Este in fiecare weekend la ora 14:00! Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Sambata si Duminica la ora 14:00. Tine 2 ore. Sper ca ti-am fost de folos!:*:*

| ralucutsa_9367 a răspuns:

E numai sambata si duminca de la 14:00-15:30
nu e in cursul saptamaniitongue
funda?batting eyelashes