| DezdemonaM a întrebat:

La ce ora incepe Pariu Cu Viata sambata?

Răspuns Câştigător
| xxDayanaxx a răspuns:

Nu mai incepe acu in sez 4... crying ca si eu am vrut sa-l vad in reluare dar nu ...nu mai il baga in reluare sad naspa

9 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Icepe sambata, nu luni? Pe ce data? Cred ca la ora 20.30 ca de obicei

| TsutsaHippie a răspuns:

Este luni, 17 septembrie, ora 20:30. Abia astept si eu. ^^ Macar ceva bun in legatura cu ziua de 17, oricum incepe scoala. ^_^

| xFakeSmilex a răspuns:

Nu începe sâmbata ci începe luni (17.09.2012) la ora 20:30.
Vizionare placută!

| DezdemonaM explică:

Ma refeream la ce ora da sambata reluarea.

| xxDayanaxx a răspuns:

De obicei reluarea incepe pe la vreo 10 dimineata cam asa ca atunci se termina stirile si incepe serialul happy

| DezdemonaM explică (pentru xxDayanaxx):

In ce zi?

| xxDayanaxx a răspuns (pentru DezdemonaM):

Nu mai incepe acu in sez 4... crying ca si eu am vrut sa-l vad in reluare dar nu ...nu mai il baga in reluare sad naspa

| DanaE19 a răspuns:

La 20.30 big grin

| Ellyy14 a răspuns:

Probabil la 20:30, cum incepe de fiecare datahappy.

| ByaBl a răspuns:

E pe 17 sept la 8:30 pe ProTv sau mai devreme pe VOYO daca ai cont.