| METALL2000 a întrebat:

La ce ora incepe romani au talent in Bucuresti la preselecti, cam cat costa intrarea in public? love struck Dau funda! kissbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Buna! http://romaniiautalent.protv.ro/......resti.html Si eu am vrut sa merg in Oradea in public. Dar din pacate erau ATATIA OAMENI acolo incat pur si simplu nu am reusit sa intru :(( Am fost asa de nervoasa x_X Daca au fost asa multi in Oradea...nici nu vreau sa ma gandesc cati sunt in Bucuresti :))
Macar am reusit sa-i vad pe Smiley si Pavel in centru :D
Intrarea este libera.

2 răspunsuri:
| kynet a răspuns:

E gratis laughing

| Pandwa a răspuns:

De la 10 sau 12 era parca.iar intrarea este libera happy