| anonim_4396 a întrebat:

La ce seriale va uitati?
Eu ma uit la: Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow si Westworld

30 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Suits
the blacklist
lucifer
the vampire diaries
the walking dead
how to get away with murder
game of thrones
the flash
Hai, vizionare placutawinking

| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Si la Lucifer ma uit laughing
Am uitat sa mentionez, ca nu m-am mai uitat de cand au vacanta aia

| faramatania a răspuns:

Am terminat Valea Mută.E doar o mini-serie cu 4 ep. Văzusem doar primul ep. și nu le găseam pe celelalte, dar ieri le-am descoperit pe Youtube.În rest, nu prea, le-am cam văzut, mai mult la filme mă uit, acum.straight face

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Si eu ma uitam doar la filme, dar m-am cam plictisit, simteam nevoia sa vad ceva mai lung
Un serial bun ar fi Daredevil (2015), e facut dupa filmul Daredevil (2003)
Filmul e genial, si are recenzii pozitive si serialul, eu o sa ma uit

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu serialul, am vazut 1 sez.Bine că mi-ai adus aminte de el.Am văzut și filmul, mai demult.Caut Midnight, Texas (e oarecum similar cu True Blood), dar nu prea-l găsesc, înțelesesem că ar fi apărut ep. pilot.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Eu zic sa te uiti la The Flash si Arrow si Legends of tomorrow, au legaturi intre ele
Chiar daca par pentru adolescenti sunt foarte ok

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu că sunt ok și Arrow și The Flash, dar Legends Of Tomorrow încă n-am văzut.Mersi pentru el.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

E chiar bun, sunt personaje din Arrow si The Flash

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,mă voi uita.Thanks again!

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Apropo, e nou cat de cat, din ianuarie 2016
Are 2 sezoane pana acum

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,am căutat și eu acum.Am văzut că e nou.L-am și găsit spre vizionare, pare chiar mișto.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Si eu cred ca e misto, am dat de vineri de el si deja sunt la sezonul 2 episodul 4

| Doub a răspuns:

Black mirror
reign
the tudors
rick and morty
si
death note
trebuie sa le termin

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nu prea sunt genurile mele
Eu nu ma pot uita la ceva ce nu ma captiveaza
Si de obicei imi place ceva sf

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Black mirror e sf, bine, e o parodie super inteligentă a viitorului

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

O sa vad daca imi place

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Să îmi spui cum a fost

| CleverBoy11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doctor Who e detasat cel mai bun serial SF. Carisma doctorului si originalitatea povestii te va captiva garantat! incearca 2 episoade si sigur iti va placea

| Sn4k3 a răspuns:

Tocmai am terminat Luke Cage, Lucifer, Supernatural (pana vor aparea alte episoade) si The Mentalist.
Acum ma uit la Scorpion (sezonul 3).

| CPAElites a răspuns:

The Man in The High Castle
Ash vs evil dead ( ti-l recomand )
The Walking Dead
Fear the walking dead
The Last Ship
Into the badlands

| MaliciousDeath a răspuns:

Mr Robot
Stranger things
Vikings
Voltron
Rick and morty
Sherlock
Got

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The 100
The walking dead
Game of thrones

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Seriale care merita vazute si le recomand sunt
Empire, Shades of blue, Power, Underground, The walking dead, Game of thrones, Outsiders, Vikings, Shameless, Ray donovan, The 100, House of cards, Boardwalk empire, Hell on wheels, Prison break
De cativa ani am renutat la filme in proportie mare si urmaresc cu placere seriale bune.

| August99 a răspuns:

In prezent ma uit la Gossip Girl si Vikings. nu imi place sa ma uit la mai multe deodata

| Desireღ a răspuns:

În prezent AHS și The 100

| CosmiinTezeu a răspuns:

Arrow l-am vazut imi place dar westwold ala nu il inteleg nici cum...

| anonim_4396 explică (pentru CosmiinTezeu):

Westworld nu e pentru toata lumea

| eduardooo a răspuns:

Dupa parearea mea Dexter a fost cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata!

| Stefania_Mara_1971 a răspuns:

The Catch

| Luca_Valentina_1985 a răspuns:

Eu ma uit foarte des la AXN ador filmele cu NCIS ❤ Crime și investigații...