| BBEgirl a întrebat:

La emisiunea despre fantome de pe Discovery de ce mereu povestile sunt de la americani? De ce doar americanii au fantome?

10 răspunsuri:
| MisteryM a răspuns:

Deaceea ca doar ei credd` in fantome.nu ca romanii`big grinbig grinbig grin

| Roxy_9585 a răspuns:

Deoarece doar americanii au bani si timp sa faca asemenea reportaje

| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca este o emisiune facuta de americani.

| Deny1333 a răspuns:

Emisiunea e filmată DOAR în America. happy

| blackporcelain a răspuns:

Pentru ca reportajele sunt facute acolo si evident ca nu toate sunt reale 100% dar sunt sigura ca pe alte posturi sau la alte emisiuni da din toata lumea

| xt9000 a răspuns:

Emisiunea e facuta in america si acelea nu sunt cazuri adevarate.nu isi permit sa colatoreasca in alte tari

| alaqfqafafas a răspuns:

Buna intrebare.creca se intampla si in alte tari dar emisiunea e in America asa ca ei difuzeaza cazul.

| LNK a răspuns:

Poate ca pentru ca la americani e filmata? Doh.

| Kiddzo a răspuns:

Pentru ca numai americanii au atata minte si interes sa fraiereasca o lume intreaga. Si nu, nu exista fantome, spirite, demoni si toate prostiile. Sunt povesti de speriat copii.

| DraganBogdan a răspuns:

Si Diaconescu are fantome in direct chiar. laughing