| riddhima a întrebat:

La inceputul serialului dill mill gayye rolul riddhimei a fost jucat de Shilpa Anand si dupa de Jennifer Winget? funda :d

Răspuns Câştigător
| SimoDR a răspuns:

Shilpa Anand in rolul Dr. Riddhima Gupta (2007-2008) /Dr Shilpa, apoi Sukirti Kandpal in rolul Dr Riddhima Gupta (2008/2009)
si Jennifer Winget Jennifer Winget in rolul Dr. Riddhima Modi(2009-2010)

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Prima data a jucat Shilpa Anand -2007-2008
a doua oara a jucat Sukirti Kandpal 2008-2009
a treia oara si ultima Jennifer Winget (care imi place mie cel mai mult love struck) 2009-2010

| riddhima explică:

Si mie imi place de Jennifer Winget

| lilicutza0009 a răspuns:

Prima a fost Shilpa Anand care o sa joace si in sezonul 2 dar in rolul unei rezidente Shilpa Malhotra, a doua riddhima a fost Sukiti Kandpal, iar ultima dar nu cea din urama si favorita mea a fost Jennifer Winget. :X:X:X:X:X:X:

| riddhima explică:

99galleries.com | Forward This Picture To Your Friends