| tonyc7 a întrebat:

Lasand Netflixu deoparte.
Pe net, ce site-uri sau platforme cunoasteti unde se gasesc gratuit filme de toate genurile, cu actori mari, dar sa fie subtitrate in romana?
Dau funda.

3 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Clicksud pentru seriale si emisiuni romanesti si pentru filme sunt gramada, fsonline ar fi ununul din ele. Dar sa ai adblockere ceva bune.
Btw, netflixul nu e gratis, baga abonament la tv digi si ai gratis tv online. Ai si alte variante amazon prime, disney+... etc.

| tonyc7 explică (pentru Batmanel):

Adblockere pentru ce? Nu e suficient antivirusul? Care ma avertizeaza de fiecare data cand intru pe un site cu filme subtitrate

| Batmanel a răspuns (pentru tonyc7):

Adblockere sa nu iti apara reclame, e bun si antivirusul, dar s-ar putea sa iti bage block la pagina cand dai sa pornesti un video iar aia iti bava un redirect la reclama (site-urile romanesti sunt cele mai cunoscute pentru spamul si abuzul de redirecturi/ reclame)
Baga la addons AdGuard, Adblock Plus si uBlock Origin vei fi 99% protejata de reclame.