| Madalovenar a întrebat:

Legat de naruto. Voi ce cupluri preferati? Fie din anime sau doar inventate de voi.

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

SasuSaku.Mi se par perfecti unul pentru celalalt.Si sunt sigura ca si Sasuke tine la ea undeva acolo adaaanc si departe in sufletul lui (am multe motive sa cred asta,gasesti si pe net),doar ca acum e prea nebun si orbit de razbunare ca sa-si poata da seama ca tine la prietenii sai. Sper sa-si revina la normal,dar cum stau acum lucrurile in manga, e cam nasol...XD
Din pacate Masashi Kishimoto[creatorul Naruto] a zis ca nu prea are de gand sa scrie romance pentru manga si anime-ul asta(ca nu e genul sau), sau va forma doar un cuplu.In fine, ceva de genul, vom vedea.

Speram! happy

7 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

"Sasuke si Sakura nu au nici o legatura" cea mai mare minciuna pe care am citit-o pe aici laughing.

| No a răspuns:

Dupa mine :
Naruto + Hinata
Sasuke + Sakura
Temari + Shikamaru

. pacat ca nu se va intampla in anime crying

| Myuu a răspuns:

Eu prefer NaruSaku si NaruHina.
Sincer Sasuke si Sakura nu au nici o legatura.Sasuke e rau,dar daca nu ar fi fost poate ca da, ar fi o sansa sa fie impreuna, dar asa niciodata! Desi Sakura il iubeste si chiar s-ar potrivi.

| Neah a răspuns:

Paai, ar fi tare si Hinata cu Naruto sau Temari cu Shikamaru... Da daca ar fi Kakashi cu Kurenai smug

| Madalovenar explică:

Eu personal prefer NARUHINA.

| AllyLove a răspuns:

Eu prefer naruhina si sasusaku, astea cele mai tari si se potrivesc foarte mult

| RoseQueen a răspuns:

SasuSaku e un cuplu care ar incendia audienta, la fel ca NaruHina.
Ce e drept Sasuke se cam potriveste cu toate fetele, deci si SasuHina, SasuTen, SasuTema si SasuTayu!