| Kidd_2736 a întrebat:

M-am uitat acum cativa ani (2009, 2008) la un film care era despre doi frati gemeni:unul dintre ei se insurase si se mutase cu sotia sa intr-o casa. apoi a venit si fratele sau care fusese eliberat din inchisoare parca si se indragosteste de sotia fratelui sau iar la sfarsit mi-se pare ca au amandoi un accident de masina, insa nu mai stiu cum se numeste. funditabig grin

1 răspuns:
| xCat a răspuns:

"Gemenii"? s-ar putea sa nu fie asta(nu prea mi-l mai amintesc)