| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat cred ca acum cam doi ani la un serial pe euforia tv cu o fata parca o chema "juliana perez" si ea se uitase intr-o oglinda isi dorise sa fie frumoasa, dorinta i sa indeplinit, dar pe jumatate pentru ca ziua era frumoasa, iar noapte era ea, actrita este o bruneta foarte frumoasa a mai jucat iarasi intr-o telenovela cu un fotbalist care facuse puscarie pentru un accident facut iubitei salehappysi ea isi facuse un restaurant intr-o piata milagrosa, eu v-am dat un un exeplumbig grinsper sa intelegeti ce am vrut sa zichappybig grin

Răspuns Câştigător
| bebelusa003 a răspuns:

Serialul cu oglinda se numea "La mujer en el espejo" si cel cu fotbalistul era Amores del mercado si pe actrita o cheama Paola Reyhappy

1 răspuns:
| AndreYoman a răspuns:

Si care este intrebarea ta? Cum se numeau serialele? Cum se numeste bruneta?