| Loveyourself a întrebat:

M-am uitat la culoarea fericirii online la episoadele 337 pana la episodul 340
Dar unde a disparut ranveer? La pertecerea Tamannei era altul
Unde este?
P.s:eu nu prea inteleg filmul pentru ca nu l-am vazut pe totbig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Giulia97Anna a răspuns:

Ranveer a murit cand, tamanna avea cam un an, iar barbatul care spuneai tu ca a aparut la petrecere era prietenul lui ranveer.il cheama anmol,el si cu ranveer erau prieteni,iar ranveer i-a salvat viata, dar si-a sacrificat-o pe a sa, pe patul de moarte le spune lui ragini(sotia sa), si lui anmol ca dupa ce moare ei doi sa se casatoreasca ca tamanna sa aiba un tata, uite si un rezumat al filmului ca sa intelegi mai bine http://veronik.sunphoto.ro/Filmul-Culoarea_Fericirii