| MadaMadalina11 a întrebat:

Ma intrebam daca ma puteti ajuta cu mai multe filme sau seriale cu vampiri si pe ce site le pot gasi? Dar mai am o intrebare pe ce site pot viziona toate filmele cu Nina Dobrev?

3 răspunsuri:
| ElecktroFloweR a răspuns:

Incearca aici: www. SPAM

| Karizma a răspuns:

Filme cu vampiri s-ar putea sa stii de twilight toate trei si seriale cu vampiri:The vampire diaries (cu nina dobrev) si daca vrei si un anime ai vampire knights
A da si uite un fel de profil al ninei dobrev http://www.cinemarx.ro/persoane/Nina-Dobrev-306561.html

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Http://seriale.filme.subtitrate.info

Filme cu Nina dobrev gasesti mai multe variante daca cauti pe google.