| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa aflu numele unui serial mai vechi care se dadea la TV, am uitat postul dar stiu ca era despre doi adolescenti (unbaiat si o fata) care printr-un accident au devenit foarte destepti (genii chiar). Stiu ca fata era blonda si il ura pe baiat dar numele lor nu l-e mai stiu. Actiunea se intampla la scoala unde cei doi inventeaza mereu chestii si daca nu ma insel accidentul care ii face genii are legatura cu un fel de cristal sau piatra si o broasca care sare pe un laptop care analiza cristalul cand o unda de soc sau ceva ii face destepti. Va rog ganditi-va era la TV acum vreo 5-6-7 ani in urma.

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Pe ce canal era?

| BiohazardMan a răspuns:

Nu stiu programul si nici anul, trebuie sa il fi vazut cineva doar era super fain.

| BiohazardMan a răspuns:

I found out, it was called Wicked Science (2004)