| 0PopaPorno a întrebat:

Ma uit la serialul Lost si am terminat sezonul 1! Boone e mort, dar am auzit ca va aparea mai incolo, dar cum va aparea daca el e mort? Stie cineva sa-mi zica dintre cei care s.au uitat?

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Si eu ma uit.big grin
sunt la sezonul 3.
o sa apara intr-un episod in visul lui John.Pana la sez 5 nu a mai aparut.
bYE

| Bellatris a răspuns:

Va aparea in visul lui John si in aducerile-aminte ale unora.

| curlyhair a răspuns:

Pai nu mai stiu sigur cine-i ala ...ca m-am uitat de muuuult
dar se va intoarce din cauza insulei pentru ca are ceva mai special...
(sper ca te-am ajutat cat de cat...)